Ali Gür’ün ‘Mavi Listesi’ açıklandı

Ayvalık Ticaret Odası Başkan Adayı Ali Gür, yönetimde görev alacak Meslek Komiteleri Listesini açıkladı. Seçimlerde Ali Gür’ün listesi ‘Mavi Liste’ olarak yer alacak. Dokuz meslek komitesi olan Ayvalık Ticaret Odasında yönetime geldikleri takdirde görev alacakların isimleri ve çalışma yapacakları komiteler şu şekilde:

 

  1. MESLEK KOMİTESİ(ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞ )

HAKAN GÜLÖREN (HAS ADA ZEYTİNCİLİK)

EGEMEN BİLİR(EGEMEN ÇİCEKÇİLİK)

HATİCE YEŞİLKAYA(ONURSEL ZEYTİNCİLİK)

FAİK KARADAĞ(KARADAĞ ZEYTİNCİLİK)

SERDAR GÜRSES(  SERDAR GÜRSES ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞ TİC.)

  1. MESLEK KOMİTESİ(SİGORTACILIK VE KUYUMCULUK)

OSMAN ÖZDOĞAN(NAZ KUYUMCULUK)

AHMET DURAN ÜRGÜPLÜ(CUNDA EMLAK)

HAVVA NEFİSE ÇAM(  ÇAM SİGORTA ACENTELİĞİ)

OSMAN YILMAZ(YILMAZ SİGORTA)

MEHMET DAL(İREM EMLAK)

  1. MESLEK KOMİTESİ(GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SATIŞ)

MUVAFFAK BABAYİĞİT( PINAR BAYİİ)

SEDAT AKTAŞ(COCA COLA BAYİİ)

RÜSTEM ÖZUZUN(BAŞDURAN MARKET)

MURAT SOKOL(SOKOL GIDA)

SELVER ÖZÇELİK(OKAN ET GALERİ)

ÖZTÜRK TURHAN(MEİS TUR)

  1. MESLEK KOMİTESİ(TEKSTİL, MOBİLYA VE ELEKTRONİK EŞYA)

HASAN ŞALMANLI(ABİS BİLGİSAYAR)

VELİ YILDIZ(YILDIZ ÇEYİZ)

FUAT KÖSELECİOĞLU(DAIKIN KLİMA)

MERİÇ ONUR(ONURLAR SAATÇİLİK)

TOLGA ALPKÖKİN(ALPKÖKİN MOBİLYA )

  1. MESLEK KOMİTESİ(EĞİTİM, SAĞLIK VE SOSYAL HİZ.)

ALİ GÜR(BAHÇEŞEHİR KOLEJİ)

SELİN JALE(ÖZEL AYVALIK LİSESİ)

NARİN ERBOZ(PEMBE SAYFALAR ÇOCUK KULÜBÜ)

ABDÜLHAMİT ÖNCE(ÖNCE PROJE VE DANIŞMANLIK)

CEM ERİŞTİRENOĞLU(TARU HAVA VE GAZ SİSTEMLERİ)

  1. MESLEK KOMİTESİ(TURİZM)

KADİR TEMİZEL( GRANT OTEL TEMİZEL)

TİMUR BERK(BERK OTELCİLİK)

AYFER ÖZCAN EROĞLU(GURMEKO RESTAURANT)

ALİ SADAN(AYAZMA BUTİK OTEL)

KAAN YILDIRIM(VRODİ OTEL)

CANDAN KAPLAN(EMİR-EFE TURİZM ACENTASI)

HÜSEYİN ZORLU(KANER-TUR TURİZM ACENTASI)

RIDVAN ENSARİ(AYVALIK BEACH OTEL)

  1. MESLEK KOMİTESİ(KERESTE VE YAPI MALZEMELERİ)

MEHMET BABAYİĞİT(ŞAH HAZIR BETON VE HAFRİYAT)

ALİ UÇAR(UÇAR MERMER)

ADEM ZENGİN(HUZUR DEKORASYON)

DALYAN KUZU(ALPTEKİN BETON)

İSMAİL KOCABIYIK(GÖKFA İNŞAAT MAL. TİC.)

  1. MESLEK KOMİTESİ(İNŞAAT SANAYİİ)

ALİ PEHLİVAN(PEHLİVAN MÜHENDİSLİK)

MEHMET SIRAY(SIRAY MİMARLIK)

İBRAHİM ULAŞ(DAMLA İNŞAAT)

HÜSEYİN GÜN(DGC MİMARLIK)

KASIM YEĞİN(YEĞİNLER İNŞAAT)

NUSAMETDİN SAYAR(SAYAR ELEKTRİK)

CEM TÜRKYILMAZ(VGT İNŞAAT)

  1. MESLEK KOMİTESİ(MADENCİLİK VE SANAYİ MAK. SERVİS HİZ.)

SUAT AKIN(İSTANBUL SEYAHAT)

METİN AKKUŞ(AKKUŞLAR AKARYAKIT)

YUSUF YILMAZ(YILMAZ MERMER)

TANZER KÜÇÜKBAŞ(SAR PETROL)

YAVUZ OVALI(YAVUZ YAPI VE PEN)

HÜSEYİN KESEBİR( KESEBİR TİC.)

AHMET ARSLAN(EGE RÖMORG )

 

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here