İşletmemizde yola çıkarken insanların hüzünle değil keyifle içkilerini içtikleri ve yemeklerini yedikleri bir yer olsun istedik. Bu amacımıza uygun olarak da yolumuza devam etmeye niyetliyiz.

Belki beklenen farklılıklar nedir diye sorulabilir. Bölgemizde genellikle meze ağırlıklı ve zeytinyağına dayalı yemek kültürü oluşmuştur. Tabiiki bu kültürde bu toprakların geçmişinin izini taşıması gayet doğaldır, hatta mübadeleyle bu çeşitlilik karşılıklı olarak iki yakaya da taşınmıştır. Biz meze dünyamıza sadece iki yakanın değil bütün yakaların çeşitliliğini koymak isteriz elimizden geldiğince.

İşletmemizin Ayvalık’ın tarihi dokularının yoğun olduğu bölgede denizin üstünde olması ayrıca bir güzellik katmaktadır. Özellikle gün batımı her gün farklı bir şekilde izlemek büyük bir keyiftir.

İşletmemizde kapalı yerimizin kapasitesi 60 ile 80 kişi arasındadır. Deniz üzerindeki terasımızın kapasitesi ise 50 ile 60 kişi arasındadır. Kapalı kısımdaki kanatlı pencerelerimizin açılmasıyla 120 kişiye kadar ağırlama kapasitemiz vardır.

Bütün konuklarımızın keyifli zamanlar geçirmeleri dileğiyle… Sitemiz için lütfen TIKLAYIN

PTT arkası İsmet Paşa Mah. Karantina Sok. No:5/a Ayvalık
+90 266 312 66 66

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here